Algemeen

  • E-mail: info@martinevancamp.be
  • Telefoon: 013 35 16 00
  • Fax: 013 31 48 00
  • Adres: Turnhoutsebaan 57, 3294 Diest
  • Rekeningnummer: BE25 4529 1393 1182

Contactpersonen

Erik Peirelinck, algemeen directeur, erikpeirelinck@martinevancamp.be, 013/35.16.01

Erik Coninx, adjunct-directeur, verantwoordelijke afdeling wonen, erikconinx@martinevancamp.be, 013/35.14.61

Sara Naten, verantwoordelijke dagcentrum Speelhofstraat, Sara@martinevancamp.be  013/29.67.81

Jules Schoubben, verantwoordelijke dagcentrum Turnhoutsebaan, jules.schoubben@martinevancamp.be, 013/35.16.06

Jan Havermans, verantwoordelijke inclusief wonen, janhavermans@martinevancamp.be, 013/29.79.47

Nadine Broos, diensthoofd sociale dienst, nadinebroos@martinevancamp.be 013/35.16.02

Wendy Bortels, diensthoofd medische dienst, wendybortels@martinevancamp.be  013/35.16.04

Bénédicte Dirix, diensthoofd pedagogische dienst, bdirix@martinevancamp.be, 013/35.14.60

Johny Pans, voorzitter gebruikersraad, Johny.pans@skynet.be

Anita Van Uffelen, secretaris gebruikersraad, anita.van.uffelen@telenet.be